TPA3100D2PHPR
Mfr.Part #
TPA3100D2PHPR
Datasheet
TPA3100D2PHPR
Description
IC AMP CLSS D STER 21.8W 48HTQFP
Stock
23
Max Output Power x Channels @ Load :
21.8W x 2 @ 8Ohm
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Product Status :
Active
Voltage - Supply :
10V ~ 26V